Бішофітні ванни

Якщо Ви жінка, то Вам знайома проблема целюліту. І, звичайно, Ви вже витратили чимало грошей на масажі-креми-лосьйони, щоб від нього позбутися. Але по-справжньому дієвий засіб від целюліту коштує зовсім недорого. У боротьбі з ненависною кіркою Вам допоможе бішофіт. До речі, цей мінерал ефективний і при лікуванні найрізноманітніших захворювань. Тому курс бішофітних ванн рекомендується багатьом, а деяким він просто необхідний.

 

Бішофіт - звідки він береться


Природний мінерал бішофіт утворився завдяки випаровуванням Стародавнього моря. Складається він з водного хлориду магнію і має форму кристалу, що віддалено нагадує звичайну сіль. Родовища бішофіту розчиняють водою, отримуючи при цьому мінеральний розчин. Потім подібний розчин використовується в медицині і косметології. На основі бішофіту роблять розчини, мазі, бальзами. Часто пацієнтам призначаються курси бішофітних ванн.

 

Бішофітні ванни - кому обов'язково потрібно приймати їх?


Ми вже згадували про те, що бішофітні ванни ефективні при лікуванні целюліту. Але косметичні недоліки - не єдина причина, по якій такі ванни потрібно застосовувати. Насправді, розчин бішофіту застосовується для лікування складних захворювань, наприклад:


1. Артрит
2. Радикуліт
3. Різні неврози
4. Захворювання серця
5. Захворювання судин
6. Деякі гінекологічні захворювання

 

Отже, людям, що страждають вищепереліченими захворюваннями, бішофітні ванни необхідні. Але не поспішайте ставати «самому собі доктором» і призначати собі курс бішофітного процедур. У таких ванн є і протипоказання. А саме:

 

1. Індивідуальна непереносимість, алергічна реакція
2. Шкірні захворювання, запалення
3. Хронічні захворювання в стадії загострення

 

Насправді, бішофітні ванни - м'який засіб, і протипоказань у них не багато. Однак самостійно призначати собі ванни не варто. Після того, як Вас огляне лікар і прийме рішення призначити Вам курс бішофітного ванн, можна сміливо приступати до процедури.

 

Для прініятія бішофітного ванн використовується вода температурою 35 градусів. Туди додається від 2 до 4 літрів розчину бішофіту. Потім пацієнтові пропонують зануритися в ванну і розслабитися. Перебувати в бішофітного ванні коштує близько 15 хвилин. Якщо вода за час Вашого в ній перебування встигає охолонути, то можна долити ще гарячою. Після цього пацієнт просто вилазить з води - змивати розчин або обполіскувати не потрібно.

 

Після прийняття ванни з розчином бішофіту, не поспішайте повертатися до повсякденних обов'язків. Краще побудьте у себе в номері, кілька годин відпочиньте. А потім займайтеся звичними справами. І не забудьте через день-два процедуру повторити. Зазвичай призначається курс бішофітного ванн від 10 процедур і більш.

 

Для деяких пацієнтів призначають так звані «напівванни». Вони рекомендуються тим, кому важко повністю занурювати тіло в воду. Можливо опуститися в воду з мінералом тільки по груди, залишаючи область серця над поверхнею ванни. Якщо ж пацієнту призначаються бішофітні ванни кінцівок, він і зовсім може обмежитися мікрованной - коли в воду з розчином занурюється лише рука або нога.

 

Бішофітні ванни можна проводити і в домашніх умовах, але тут як тривалість однієї процедури, так і тривалість курсу в цілому доводиться визначати «на око». Якщо ж Ви проведете відпустку в санаторії або будинку відпочинку, то бішофітні ванни будуть проходити під наглядом досвідчених фахівців, що, звичайно, дасть позитивний і більш стійкий результат.

 

У санаторії «Віктор», поряд з іншими процедурами, пацієнтам пропонуються і бішофітні ванни. Оздоровлення м'яким природним шляхом і краса тіла, подарована натуральним мінералом, надовго залишаться з Вами і після відпустки!