Курорт Трускавець

ІСТОРІЯ

Трускавець - місто, значення якого важко переоцінити. Історики ще досі сперечаються звідки походить назва цього курорту і коли саме він був заснований. Так, після археологічних розкопок, відомо, що Трускавець вже існував у 1469 році. А щодо назви такої чіткості немає. Одні вважають, що походить вона від польського слова “truskawka” - полуниця, інші ж кажуть, що назва сформувалась під впливом литовської мови - druska в перекладі сіль, якою багатий цей район. Хоча найбільш вірогідною є походження назви від давньоруського імені Трусько.

 

Якби там не було, Трускавець це місто з цікавою історією. Ось декілька точно відомих фактів. Властивості трускавецької води були описані ще в 1578 році лікарем Войцех Очко. Офіційна дата заснування бальнеологічного курорту “Трускавець” - 1827 рік, коли були відкриті перші лазні. В Трускавці найстарший в Україні бювет, заснований у XIX столітті. Перший хто провів хімічний аналіз трускавецької води був винахідник гасової лампи Теодор Торосевич, і було це в 1836 році. Першим відкритим джерелом було солоно-гірке джерело Марія - 1833 рік, за ним, у 1835 році - Нафтуся, 1842 році - Софія, в 1858 році Еммануїл і Анна.
РАДЯНСЬКИЙ ПЕРІОД

В період, коли Трускавець став частиною радянської України в місті було 147 вілл і пансіонатів; 8 санаторіїв розрахованих на 1500 місць, а лікування проходило увесь рік. Друга світова війна залишила свій слід в Трускавці, проте в 1945 році тут починаються роботи з відновлення курортного господарства та інтенсивне будівництво санаторіїв. У короткий термін Трускавець перетворився у “Всесоюзну здравниця”, яку щорічно відвідували десятки тисяч трудящих.


СУЧАСНІСТЬ
Сьогодні Трускавець є не менш популярним як серед українців, так і закордонних гостей та може прийняти до 400 тисяч відпочиваючих. У місті є два бювети мінеральних вод та багато санаторії, пансіонатів, вілл, готелів.

 

 

Курорт Трускавець і санаторій «Віктор» пропонують Вам свої послуги з найкращим співвідношенням ціни та якості.

Санаторій «Віктор» розрахований на прийом 114 відвідувачів. Усі пропоновані нами номери обладнані високоякісною технікою, зручними і практичними санвузлами з постійною наявністю, як холодної, так і гарячої води. Комфортні меблі та приємна обстановка зроблять Ваше перебування в санаторії найбільш зручним. Першокласне обслуговування і найвищі стандарти сервісу дозволять Вам по-справжньому відпочити як тілом, так і душею.
Курорт Трускавець пропонує Вашій увазі досить широкий спектр послуг:

СПА процедури,

кисневі пінки,

перлинні ванни,

лікувальні душі,

гідро-лазерно-вакуумний масаж та багато іншого.

Все це ми пропонуємо нашим відвідувачам за найбільш привабливими цінами. Завдяки високій кваліфікованості та професіоналізму фахівців санаторію «Віктор» Ви можете бути впевнені у високій якості і ефективності всіх надаваних нами послуг. Великий вибір найрізноманітніших процедур дозволить кожному знайти для себе те, що потрібно.

 

Курорти Трускавця

Відпочинок в Трускавці допоможе Вам відволіктися від повсякденності і найкращим чином провести час. Варто відзначити, що в нашому санаторії «Віктор» працює туристична фірма, скориставшись послугами якої Ви можете здійснити захоплюючі і незабутні екскурсії по унікальних місцях Закарпаття, Прикарпаття та Львівщини. Також туристична фірма пропонує тури в Німеччину, Чехію, Польщу, Париж, Австрію, Угорщину, Словаччину.
Санаторій «Віктор» розташований серед унікальної природи, багатої яскравими барвами і невимовної краси пейзажами. Одного разу відвідавши курорт Трускавець людина, обов'язково туди повернеться, оскільки атмосфера, яка там панує, дозволяє по-справжньому відпочити душею і тілом. Наш лікувально-профілактичний комплекс санаторій «Віктор» пропонує Вашій увазі досить широкий спектр найбільш якісних послуг, завдяки чому, звернувшись до нас, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваш відпочинок буде справді незабутнім, корисним і найбільш приємним.