Номери

У вартість номерів включено:

проживання, 3-х разове харчування "шведський стіл",
лікування: лазеротерапія, магнітотерапія, масажне ліжко, ультразвук, вправи для очей, перлинні ванни, каштанові ванни,
розмаринові ванни, мінеральні ванни, озоновий масаж ніг, лазерний душ, висхідний душ, інгаляції, озокерит.

Сервіс

Безкоштовна автостоянка
Wi-Fi
Замовлення квітів
Консьєрж
Послуга "Будильник"
Безкоштовний трансфер в м.Трускавець

 

Путівки в Трускавець


Лікувально-профілактичний комплекс санаторій «Віктор» пропонує Вам приємний відпочинок і оздоровлення організму з найкращим співвідношенням ціни та якості. Ми пропонуємо широкий спектр послуг спрямованих на оздоровлення всього організму, завдяки чому кожен зможе підібрати для себе те, що підійде найкращим чином. Відпочинок в Трускавці ціни можуть бути самими різними, так як даний елемент залежить досить від багатьох критеріїв. Відвідавши наш санаторій, Ви можете бути впевнені в тому, що Ваше проведення часу в ньому буде по-справжньому корисним і приємним.
Лікування в Трускавці вартість не так велика, що дозволяє кожному скористатися настільки прекрасною можливістю відпочити з користю для здоров'я. Наш санаторій перебувати в центрі Трускавця, в парковій зоні. Бездоганний сервіс, найбільш індивідуальний підхід і уважне ставлення персоналу - це те, в чому Ви можете бути впевнені, відвідавши наш санаторій. Завдяки тому, що ми пропонуємо безліч корисних оздоровчих процедур, Ви можете не тільки найкращим чином відпочити, а й оздоровити організм.
Путівки в Трускавець санаторій дає можливість насолодитися чудовою природою, відпочити і відновити сили. Настільки велика популярність Трускавця обумовлена ​​більшою мірою тим, що дане місце найбільш багато цілющими джерелами та реабілітаційними центрами. До того ж лікування в Трускавці ціни цілком доступні, що також найбільш позитивний момент. Якщо Ви хочете поправити здоров'я, або просто приємно відпочити наш санаторій «Віктор» пропонує Вам свої послуги. Оздоровчі процедури, СПА процедури, обстеження і багато іншого проводяться в нашому санаторії виключно фахівцями з найбільш високим кваліфікаційним рівнем, завдяки чому в ефективності та безпеки процедур не виникає сумнівів. Трускавець готелі ціни цілком доступні, що дозволяє кожному бажаючому відпочити в Трускавці з користю для здоров'я.