ПОСЛУГИ

Медичний Спа-центр в санаторії «Віктор» по праву вважається одним з найбільш передових і добре оснащених медичних центрів у Трускавці. Спеціалізується на наданні комплексної професійної медико-санітарної допомоги, діагностики та лабораторних досліджень, а також лікування мінеральними водами. Завдяки наявності сучасного обладнання і фахівців у галузі курортології та фізіотерапії лікувально-санаторний комплекс пропонує своїм гостям високоефективні методи лікування та профілактики захворювань. У медичному центрі також пропонується безпрецедентний діапазон терапевтичних оздоровчих та косметичних процедур, кілька спеціальних програм, спрямованих на конкретні види проблем зі здоров'ям. Програми лікування будуть призначені після консультації з лікарем і відповідно до стану здоров'я гостя. Такі програми можна пройти за один тиждень, тоді як зазвичай рекомендована тривалість лікування становить від 14 до 21 днів.


ПРОЦЕДУРИ

У санаторії "Віктор" вашій увазі пропонуються процедури які входять у вартість путівки: лазеротерапія, ультразвук, магнітотерапія, вправа для очей, тубус-кварц, інгаляції, вихреві ванни для ніг, каштанова перлова ванна, розмаринова ванна, озокеритні аплікації, масажне ліжко. Первинний загальний аналіз крові, біохімічний аналіз крові. Консультація лікаря терапевта, гінеколога.

 

При бажанні платні процедури: біорегулятор, детокс, вакуумно-роликовий масаж, ручний масаж, лазерно-вакуумна стимуляція, ректальний лазер, ректальний ультразвук, мікроклізми з ромашкою, з гарбузовим маслом, грязьові тампони, вагінальне зрошення, гідроколонотерапія, пневмоакупунктура терапевтична і косметична, суха вуглекисла ванна, озонова ванна, бішофітна ванна, родонова ванна, нафталонова ванна, валеріянова ванна, протиревматична ванна, ванна з мінералами мертвого моря, пінементолова ванна, підводний душ-масаж.
 

Для точного встановлення діагнозу проводиться обстеження УЗД.

 

Басейн з морською водою, сауна, тренажерний зал, джакузі.

 

Медичні програми: Антипаразитарна програма, Чоловіче здоров'я, Жіноче здоров'я, Очищення організму.

 

SPA процедури: обгортання для тіла: фруктові, шоколадні, антицелюлітні з водоростями, бандажне для схуднення. Пілінги для тіла: макові, шоколадні, медові. SPA тури: Оздоровлення, Чоловіча сила, Шоколадна спокуса, Краса. Relax, Схуднення.

 

Головним лікувальним фактором відпочинку в Трускавці є унікальна мінеральна вода джерела «Нафтуся». За своїм характером «Нафтуся» - гіпотонічна гідрокарбонатна кальцієво-магнієва вода, що має слабо-лужну, майже нейтральну реакцію.


Показання мінеральної води «Нафтуся»:
- Захворювання нирок і сечовивідних шляхів (сечокам'яна хвороба, сечокислий діатез, хронічний пієлонефрит, хронічний цистит);
- Захворювання шлунково-кишкового тракту (виразкова хвороба шлунка та 12-палої кишки, гастрити, холецистити, гепатити);
- Захворювання опорно-рухового апарату (остеохондроз, артрити, остеоартрози);
- Порушення обміну речовин (ожиріння); 
- Захворювання ендокринної системи (цукровий діабет, захворювання щитовидної залози);
- Захворювання нервової системи (вегетосудинна дистонія, нейроциркуляторна дистонія);
- Захворювання серцево-судинної системи (гіпертонічна хвороба, ішемічна хвороба);
- Захворювання бронхо-легеневої системи (бронхіти, вазомоторні риніти, хронічні пневмонії).
Мінеральна вода джерела № 1 «Марія» за своїм складом відноситься до класу хлоридно-сульфатно-гідрокарбонатно-натрієво-кальцієво-магнієвих. Застосовується в поєднанні з «Нафтусею» при ураженнях шлунково-кишкового тракту, печінки і жовчних шляхів. А також при гастритах з нормальною та підвищеною секреторною функцією шлунка, дуоденітах і колітах.
Мінеральна вода джерела №2 «Софія» за своїм хімічним складом є хлоридно-сульфітною або хлоридно-натрієвою водою з мінералізацією 10-12 г / л. Показана при захворюваннях шлунка з різко зниженою секреторною функцією і людям, що перенесли резекцію шлунка.
Джерело №4 - сіль «Барбара», яка використовується при сліпих зондувань (Тюбажі).
Джерело № 11 - «Юзя» містить магній і гліцерин, застосовується зовнішньо.
Джерело № 3 - «Броніслава», використовується при хронічних тонзилітах, фарингітах і гаймориті.

Мінеральна вода "Моршинська №6"
На території санаторію «Віктор» є власний бювет мінеральної води Моршинського родовища з джерела №6.
Ця хлоридно-сульфатна магнієво-натрієво-калієва мінеральна вода відрізняється високим вмістом сульфатів магнію і калію і відносно низьким вмістом хлоридів натрію.
Вода рекомендується:
• при хронічних гастритах, гастродуоденітах з підвищеною секреторною і кислотоутворюючою функцією шлунка;
• при виразковій хворобі шлунка і дванадцятипалої кишки;
• при хронічному панкреатиті;
• при функціональних розладах кишечника.
Мінеральна вода «Моршинська №6» нормалізує обмін речовин, позитивно впливає на рівень холестерину, В-ліпопротеїдів крові і підвищує толерантність до глюкози у хворих на цукровий діабет, а також сприяє втраті ваги у людей з надмірною вагою.
Вона також сприяє швидкому виведенню радіонуклідів з організму, оскільки містить елементи К, Ма, Мg, що конкурують з радіонуклідами цезію.
«Моршинська №6» за своїм хімічним складом і лікувальними властивостями перевищує характеристики мінеральних вод курортів Карлові Вари (Чехія), Вісбаден (Німеччина), Хуняді Янош (Угорщина), які за хімічним складом близькі до джерела №6, однак мають при цьому в кілька разів меншу мінералізацію.
Комбіноване застосування мінеральної води «Нафтуся» і мінеральної води «Моршинська №6» дає можливість підсилити лікувальний ефект від питного курсу.